Пн.-Нд.: 09:00-22:00
Без вихідних
БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Сервіс

ПРОЦЕДУРИ BODY

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Антицелюлітний масаж - стимулює процеси всередині організму, завдяки чому можна видалити надлишок води і шлаку з жирових клітин і підшкірного жиру. І таким чином зменшити або повністю усунути целюліт.

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Класичний масаж - відмінний спосіб лікування і профілактики багатьох захворювань. За допомогою правильної роботи основних методів ви можете позбутися від болю, спайок, набряків, збільшити кровообіг, усунути косметичні захворювання, а також нормалізувати процес регенерації тканин.

АРОМАТИЧНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Ароматичний масаж - покращує кровообіг і лімфу, стабілізує пульс, нормалізує кров'яний тиск, знімає напругу м'язів.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Лікувальний масаж - ефективна лікувальна процедура, яка складається зі спеціальних комплексів дотиків, які роблять благотворний вплив як на певні частини тіла, так і на організм в цілому.

МАНУАЛЬНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Мануальний масаж - методика, яка отримала визнання медичної науки, дозволяє ефективно вирішити проблеми зі здоров'ям без застосування сильнодіючих лікарських препаратів.

СПОРТИВНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Спортивний масаж - це комплекс механічного впливу на нервові центри, м'язи, зв'язки і сухожилля спортсмена.

Лімфодренажний масаж
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Лімфодренажний масаж - максимально безпечна і результативна, унікальна технологія масажу, яка діє на лімфатичні вузли і саму лімфу в нашому організмі. Адже, важливо розуміти, що лімфа - важлива частина нашого організму, яка відповідає за здатність людини протистояти хворобам.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Енергетичний масаж - сукупність певних прийомів, що дозволяють відновити або гармонізувати енергетичні потоки в тілі людини.

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Тайський масаж, або ж «йога-масаж» - цілісна система оздоровлення, що включає цілий ряд способів впливу, таких як глибокі натискання на м'язову тканину, пасивні вправи, що нагадують пози йоги, рефлексологію, розтягнення, розкриття суглобів, активізація потоку енергії в тілі людини, акупрессуру.

ОФІСНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Офісний корпоративний масаж - працює з Вашим тілом в меридіанах життєвої важливості, які відповідають за ефективне функціонування внутрішніх органів, а також на біологічно активних точках організму.

КИТАЙСЬКИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Китайський масаж - це масаж який впливає не тільки фізично, але і енергетично. Ми не усуваємо наслідки болі, ми усуваємо причину цієї болі.

ПРОЦЕДУРИ FACE

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Класичний масаж обличчя - простий по техніці виконання і не вимагає особливих тимчасових витрат. Тому всім, хто хоче якомога довше залишатися молодим та красивим, варто ознайомитися з його прийомами.

ПЛАСТИЧНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Пластичний масаж обличчя - являє собою унікальну передову методику нехірургічної підтяжки, під час якої масажист, немов скульптор, "ліпить" форму, створює контури і лінії, опрацьовує "проблемні" зони.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Лікувальний масаж обличчя - це не просто процедура, яка вирівнює естетичні недосконалості, а це метод лікування шкіри від запальних процесів на поверхні або глибоких шарів епідермісу.

КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Косметичний масаж обличчя і шиї - це спеціальний комплекс процедур, спрямованих на усунення видимих недоліків шкіри, уповільнення її старіння, зменшення зморшок. Він дозволяє домогтися тонусу ослаблених м'язів, позбутися від проблем з прищами, пігментацією, нерівностями шкіри.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАССАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Лімфодренажний масаж обличчя - використовується для омолодження обличчя, так як він уповільнює старіння, активно запускаючи все порушені обмінні процеси.

МІОФАСЦІНАЛЬНИЙ МАСАЖ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Міофасциальний масаж обличчя - являє собою вид ручного впливу не на м'язи, а на фасції (проміжки між м'язами). В основі лежить розуміння важливості сполучних тканин, що покривають тіло під шкірою.

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Апаратна косметологія - це омолоджуючі і лікувальні процедури, які здійснюються кваліфікованими спеціалістами за допомогою спеціальної апаратури.

ІН`ЭКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГИЯ
450 грн / 45 мин
600 грн / 90 мин

Ін'єкційна косметологія - залишається відмінним засобом для тих, хто бажає повернути свою молодість або відстрочити настання старіння клітин.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

НАШІ КЛІЄНТИ

Читайте, чому вони так люблять нас
Так як я веб-розробник, працюю в сидячому положенні. Природно на спину такий стан дає свою особливу навантаження. Вирішив сходити на масаж що б як то виправити становище і підрівняти спину. Я дуже задоволений результатом. Тепер ходжу регулярно. Рекомендую!
Сергій
Минулого тижня була на масажі у Володимира. Я в захваті, ніби заново народилася, мене дуже добре зустріли, аура чарівна!
Анастасія
Хочу подякувати безпосередньо керівництво мережі студій масажу Bodyface, за настільки грамотний підхід до цієї справи і кваліфікованих співробітників! Відвідую регулярно вже другий тиждень, дуже задоволений.
Дмитро
іфваівфав
Богдан

НАШІ УЛЮБЛЕНІ БРЕНДИ

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні продукти

О НАС

BODYFACE — це мережа масажних і косметологічних студій.
Наші головні пріоритети — Beauty and Health (краса і здоров’я). 

З численних масажних і косметологічних технік і
процедур ми вибрали саме ті, які максимально відповідають
потребам людей, які бажають бути красивими і здоровими.
Наші фахівці мають вищу медичну освіту, регулярно
проходять курси і майстер-класи від кращих світових шкіл.

Завдяки тому, що ми йдемо в ногу з часом, нашим клієнтам
доступні всі новітні досягнення в індустрії здоров’я і краси.

Масаж в Києві проводиться, як в наших студіях, так і з виїздом до корпоративних клієнтів.

МЫ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО

ЗАПИС НА СЕАНС

Для запису Вам потрібно виділить одну або декілька видів послуг зі списку нижче. Потім заповнити поля з вашою інформацією та надіслати данні. Наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин для уточнення деталей.

BODY (для тіла)
FACE (для обличчя)