Пн.-Нд.: 09:00-22:00
Без вихідних
БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ

5 переваг масажу можуть поліпшити ваше здоров’я

Терапія масажу може відігравати важливу роль у вашому житті. Подивіться, що йдеться в дослідженні про масаж для здоров’я і гарного самопочуття.

1. Зменшити стрес. Довгострокові наслідки стресу можуть привести до емоційних і фізичних наслідків. Терапія масажу може зняти стрес і пов’язані з ним симптоми, такі як головний біль, напруги.

2. Отримати кращий сон — дослідження показують, що масаж може поліпшити сон у людей з болями в попереку, фібромайлгіей, безсонням, болем та іншими захворюваннями.

3. Зміцнення психічного здоров’я і гарного самопочуття. Дослідження показують, що масажна терапія може безпосередньо впливати на симптоми стресу, тривоги і депресії (всі вони пов’язані з психічним здоров’ям).

4. Управління болем — біль може негативно вплинути на якість життя людини і перешкоджати відновленню після хвороби або травми. Дослідження показують, що масаж може допомогти при болях у попереку, головний біль, синдромі зап’ястного каналу і багато іншого.

5. Збільшення діапазону рухів. Елітні спортсмени і любителі активного відпочинку можуть отримати користь від масажної терапії. Масаж може допомогти зменшити м’язову напругу, поліпшити продуктивність вправ і запобігти травми.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

НАШІ КЛІЄНТИ

Читайте, чому вони так люблять нас
Так як я веб-розробник, працюю в сидячому положенні. Природно на спину такий стан дає свою особливу навантаження. Вирішив сходити на масаж що б як то виправити становище і підрівняти спину. Я дуже задоволений результатом. Тепер ходжу регулярно. Рекомендую!
Сергій
Минулого тижня була на масажі у Володимира. Я в захваті, ніби заново народилася, мене дуже добре зустріли, аура чарівна!
Анастасія
Хочу подякувати безпосередньо керівництво мережі студій масажу Bodyface, за настільки грамотний підхід до цієї справи і кваліфікованих співробітників! Відвідую регулярно вже другий тиждень, дуже задоволений.
Дмитро
іфваівфав
Богдан

НАШІ УЛЮБЛЕНІ БРЕНДИ

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні продукти

О НАС

BODYFACE — це мережа масажних і косметологічних студій.
Наші головні пріоритети — Beauty and Health (краса і здоров’я). 

З численних масажних і косметологічних технік і
процедур ми вибрали саме ті, які максимально відповідають
потребам людей, які бажають бути красивими і здоровими.
Наші фахівці мають вищу медичну освіту, регулярно
проходять курси і майстер-класи від кращих світових шкіл.

Завдяки тому, що ми йдемо в ногу з часом, нашим клієнтам
доступні всі новітні досягнення в індустрії здоров’я і краси.

Масаж в Києві проводиться, як в наших студіях, так і з виїздом до корпоративних клієнтів.

МЫ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО

ЗАПИС НА СЕАНС

Для запису Вам потрібно виділить одну або декілька видів послуг зі списку нижче. Потім заповнити поля з вашою інформацією та надіслати данні. Наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин для уточнення деталей.

BODY (для тіла)
FACE (для обличчя)