Пн.-Нд.: 09:00-22:00
Без вихідних
БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Масаж для нормалізації кров’яного тиску

Масаж може допомогти захистити від високого кров’яного тиску, основного фактора ризику серцевих захворювань. Деякі дослідження показують, що масаж може допомогти заспокоїти симпатичну нервову систему, яка відповідає за підвищення артеріального тиску у відповідь на стрес. Хоча дослідження в області масажу і артеріального тиску досить обмежені, є деякі свідчення того, що додавання масажу до управління стресом може допомогти контролювати ваше артеріальний тиск.

Наука за масаж і кров’яний тиск

Ряд досліджень показують, що Китайський масаж (м’який, розслабляючий масаж) може бути корисний для зниження кров’яного тиску. Наприклад, дослідження 2006 року, опубліковане в Журналі альтернативної та комплементарної медицини, перевірило ефекти зниження тиску від декількох видів масажу. Дивлячись на показання, зроблені до і після того, як 150 учасників дослідження отримали масажні процедури, дослідники виявили, що шведський масаж знижує кров’яний тиск, в той час як терапія критичної точки і спортивний масаж підвищують кров’яний тиск.

Деякі дослідження показують, що ароматерапевтический масаж також може допомогти знизити кров’яний тиск. Наприклад, в дослідженні, проведеному в 2007 році Міжнародним журналом нейробіології, 58 жінок в період менопаузи були призначені в контрольну групу або на вісім щотижневих сеансів ароматерапіїї з використанням ефірних масел лаванди, троянди, герані, троянди і жасмину. Результати дослідження показують, що ароматерапевтический масаж може допомогти в контролі артеріального тиску.

Крім того, дослідження, проведене в 2008 році в «Журналі альтернативної та комплементарної медицини», показало, що проведення масажу з глибокими тканинами під час прослуховування заспокійливої ​​музики може привести до зниження як артеріального тиску, так і частоти серцевих скорочень.

Використання масажу для контролю артеріального тиску

Дотримання здорового для серця дієти, регулярні фізичні вправи, досягнення і підтримання здорового ваги і відмова від куріння мають вирішальне значення для здорового кров’яного тиску. Хоча рекомендувати масаж для контролю артеріального тиску занадто рано, регулярний прийом масажу може знизити стрес і, в свою чергу, допомогти захистити від високого артеріального тиску. Для інших рішень з управління стресом, подумайте про йогу, медитації або тай-чи.

Якщо ви зацікавлені в використанні масажу для контролю артеріального тиску, поговоріть зі своїм лікарем про включення масажу до лікування. Самостійне лікування, відмова від стандартної медичної допомоги або її відкладання можуть мати серйозні наслідки.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

НАШІ КЛІЄНТИ

Читайте, чому вони так люблять нас
Так як я веб-розробник, працюю в сидячому положенні. Природно на спину такий стан дає свою особливу навантаження. Вирішив сходити на масаж що б як то виправити становище і підрівняти спину. Я дуже задоволений результатом. Тепер ходжу регулярно. Рекомендую!
Сергій
Минулого тижня була на масажі у Володимира. Я в захваті, ніби заново народилася, мене дуже добре зустріли, аура чарівна!
Анастасія
Хочу подякувати безпосередньо керівництво мережі студій масажу Bodyface, за настільки грамотний підхід до цієї справи і кваліфікованих співробітників! Відвідую регулярно вже другий тиждень, дуже задоволений.
Дмитро
іфваівфав
Богдан

НАШІ УЛЮБЛЕНІ БРЕНДИ

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні продукти

О НАС

BODYFACE — це мережа масажних і косметологічних студій.
Наші головні пріоритети — Beauty and Health (краса і здоров’я). 

З численних масажних і косметологічних технік і
процедур ми вибрали саме ті, які максимально відповідають
потребам людей, які бажають бути красивими і здоровими.
Наші фахівці мають вищу медичну освіту, регулярно
проходять курси і майстер-класи від кращих світових шкіл.

Завдяки тому, що ми йдемо в ногу з часом, нашим клієнтам
доступні всі новітні досягнення в індустрії здоров’я і краси.

Масаж в Києві проводиться, як в наших студіях, так і з виїздом до корпоративних клієнтів.

МЫ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО

ЗАПИС НА СЕАНС

Для запису Вам потрібно виділить одну або декілька видів послуг зі списку нижче. Потім заповнити поля з вашою інформацією та надіслати данні. Наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин для уточнення деталей.

BODY (для тіла)
FACE (для обличчя)